Kniha návštěv

Bajecna zenska

Datum: 05.11.2018 | Vložil: Daniel Porubsky ,spevak Nove Mesto nad Vahom Slovensko

Vyborna spevacka,perfektna zenska na diskusne relacie,s Alesom Cibulkom robila svojho casu v rozhlase pekny program.Skoda ze svoje piesne s 60 rokov neprespievala nanovo.Ale chapem ju.Nikam sa nepcha,ma aj pekne tusim 2 duety s Pavlom Bobkom.Jej piesne su legendy a Yvonne ma stale aj co povedat,ako moderatorka v radiach je skvela.Zaujimava zena,spevacka,umelkyna a osobnost akych je malo.Paci sa mi ako hovori o svojom synovi,mame otcovi.Je uprimna a priama jednoducho Bajecna Zenska ktora je super :-) :-) :-) :-) :-) :-) Verny fanusik a tak trosku kolega s tv Barrandov a tv Senzi.

www.tobylnashit.cz

Datum: 23.08.2011 | Vložil: Štěpánka

Lidičky, víte, že na www.tobylnashit.cz probíhá hlasování o největší český hit? Hlasujte pro Yvonne, bude to prý velká show, tak ať ji dostanem co nejvýš!

Re: www.tobylnashit.cz

Datum: 13.09.2011 | Vložil: Židková

Teď jsem si přečetla váš vzkaz, vidím, že jste taky příznivkyně Yvonne Přenosilové, děkuji za informaci, vůbec jsem o takové soutěži nic nevěděla.

Škoda že tak krátko

Datum: 13.04.2011 | Vložil: Stanislav

Škoda že jej karieru prerušil príchod Rusov , jej hlas považujem ešte aj dnes za elektrizujúci a momentálne hladám CD, urobila nejaké ?

Re: Škoda že tak krátko

Datum: 23.04.2011 | Vložil: Sv-Sidonie

Teď jsem si přečetla váš příspěvek, Yvonne má dvě CD.
Yvonne Přenosilová - Sklípek (1964-1968)
Roň slzy (20x Yvonne Přenosilová a šest - zde je obsah
https://www.diskografie.cz/yvonne-prenosilova/ron-slzy-20x-yvonne-prenosilova-a-sest-navic-kompilace/cim-lasku-branis/

Yvonne

Datum: 24.03.2010 | Vložil: Daniel

Díky za zajímavé stránky o úžasné zpěvačce a osobnosti Yvonne Přenosilové, také za novinky a rarity, které jsem objevil. Přesto že mi nedávno bylo 30 let hudba této doby mě oslovuje :) píseň Trochu mýdla se objevila i v pořadu Kam zmizel ten starý song s panem Lasicou a paní Yvonne.Hezký den Daniel electrojack@centrum.cz

Re: Yvonne

Datum: 11.04.2010 | Vložil: Židková

Teprve dnes jsem se podívala do knihy návštěv a našla tam váš vzkaz. Já jsem cítila potřebu jako skalní obdivovatelka zpěvu Yvonne Přenosilové udělat tyto informativní stránky o písních ze 60. let.. Děkuju za pochvalu a potěšilo mne moc, že Yvonne Přenosilová oslovuje i mladé lidi.

autogram

Datum: 21.07.2009 | Vložil: Marta Bullová Ing.

Som Marta Bullová z Banskej Bystrice, SR.Teraz, na dôchodku, mám okrem cestovania a fotografovania milé hobby-zbiernie autogramov známych ľudí a osobností.Moja zbierka je dosť veľká, krásna a obdivovaná. Prosím p.Y. Přenosilovú poslať svoj autogram (original, nie kopiu) na moju adresu: Ing.Marta Bullová, THK 20, 974 01 Banská Bystrica, SR. Vopred ďakujem, MB

Přidat nový příspěvek